Blog

   21.12.2015

Blíží se Vám nebo Vašemu potomkovi stužková? Chystáte se s manželem nebo přítelem na ples? Chcete vypadat výjimečně na Štědrý večer, Silvestra nebo na jiné pro Vás důležité příležitosti?

   21.12.2015

Chcete vypadat ještě lépe než dosud? Na různé příležitosti - od večeře se svým milovaným, až po plesy a stužkové - mame pro Vás ty nejmodernější a nejkvalitnější metody prodlužování vlasů.

   11.12.2015

Vybrat správný typ clip in vlasů které se hodí k vaší vizáži, je někdy těžší, než by se mohlo zdát.

   11.12.2015

U nás je to novým trendem, kterému podlehla už nejedna Češka i Slovenka. Budete mezi nimi i vy? Zde jsou užitečné rady od vlasových expertů, aby vaše nová „frizura“ nedopadla jako "faux-pas".

   11.12.2015

Často se stává, že ženy nejsou spokojeny se stavem nebo trvanlivostí svých nadpojených vlasů a dávají to za vinu produktu nebo svému kadeřníkovi. V následujícím článku vám prozradíme pár užitečných rad, jak předejít jejich devastaci a zachovat je v nejlepším stavu.

Na naší webové stránce používáme různé soubory cookies za účelem zajištění její lehčího používání a vyhodnocování. Více o používaných souborech cookies a možnostech jejich deaktivace se dozvíte v obchodních podmínkách