Blog

Zorientujte se v nabídce clip in vlasů

11. prosinec 2015

Vybrat správný typ clip in vlasů které se hodí k vaší vizáži, je někdy těžší, než by se mohlo zdát.


MATERIÁL JE ZÁKLAD

Clip in vlasy jsou vyráběny z různých typů materiálů a také existuje mnoho různých systémů uchycení. To znamená, že ne vždy se vám musí na první pokus podařit vybrat vhodný typ pro vaše vlasy. Na každý typ funguje lépe jiný způsob úchytu, nemluvě o tom, že ne každý materiál koresponduje s vašimi vlasy. Proto je důležité se poradit před koupí buď s odborníkem, nebo si udělat vlastní průzkum na základě kterého si zvolíte to nejvhodnější pro vás.

STYLING A ÚPRAVA VLASŮ                                                             

Pro co nejmenší viditelnost spojů je ideální prameny uchytit na vnitřní linie vlasů. Poslední prameny by měly být umístěny minimálně centimetr od vnější linie. Díky tomu spoje nebudou viditelné při rozpuštěných vlasech, ale ani při svázáni do culíku, jelikož budou ukryté pod vrstvou vlastních vlasů.

Tyto přírodní vlasy můžete bez obav upravovat stejně, jako vaše vlastní vlasy. Se správnou péčí (a pokud to nebudete přehánět) vám vydrží v průměru kolem 6 měsícu, a to i při každodenním nosení.

SMYČKA NEBO PUKAČKA?

Podle mnohých žen je metoda spojování smyčkou právě ta nejlepší na trhu, avšak jako určitě podle vlastních zkušeností víte, každému vyhovuje něco jiného. Způsob se smyčkou se používá zejména při napojování "MICRO RING" metodou, při které provlečete prameny přes smyčku a následně ji stisknutím upevníte.

CLIP IN vlasy jsou o něco jednodušší na aplikaci, speciálními tlačky velmi rychle a snadno spojíte nadpojené vlasy s vašimi vlastními a rovněž je i snadno odpojíte. Díky tomu můžete účesy měnit a střídat klidně i každý den - podle nálady, příležitosti či zvoleného outfitu.

NA VÁZE ZÁLEŽÍ

Při koupi je důležité zohlednit i váhu jednoho pramene, která je běžně uváděna. Pokud výrobce uvádí více než 0,5 gramu na pramen, bude lepší když budete pokračovat v hledání. Při jednom prameni je to hodnota která je zanedbatelná, avšak při obvyklém doporučeném množství kolem 100 pramenů, je ten rozdíl citelný. Pokud máte jemné vlasy, je možné že budete potřebovat až kolem 150 pramenů.

Gramáž závisí také na tom, jakou délku nadpojených vlasů zvolíte. Pokud zakoupené vlasy plánujete zkrátit dle vašeho aktuálního nebo vybraného účesu, můžete si zvolit i větší gramáž.


Na naší webové stránce používáme různé soubory cookies za účelem zajištění její lehčího používání a vyhodnocování. Více o používaných souborech cookies a možnostech jejich deaktivace se dozvíte v obchodních podmínkách