Blog

Účes pod stromeček

21. prosinec 2015

Blíží se Vám nebo Vašemu potomkovi stužková? Chystáte se s manželem nebo přítelem na ples? Chcete vypadat výjimečně na Štědrý večer, Silvestra nebo na jiné pro Vás důležité příležitosti?

Právě na těchto událostech by Váš účes měl zářit a okouzlit - pokud Vám chybí vlasy do délky či objemu - máme pro Vás ty správné metody, jako jejich oživit.

Stačí si vybrat vhodnou metodu pro Váš typ vlasů a o přirozený vzhled se již postarají naše 100% Remy lidské vlasy, které se vyznačují nejvyšší kvalitou.

PŘI NÁKUPU V NAŠEM OBCHODU NAD 1300 CZK NYNÍ DOSTANETE OD NÁS DÁREK V HODNOTĚ 550 CZK ZDARMA.

Využít také můžete naše DÁRKOVÉ POUKÁZKY, kterými uděláte radost ať už pod stromeček, nebo i při běžných příležitostech.

Objednávat u nás můžete prostřednictvím našeho e-shopu, nebo telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 17:00. Zboží Vám doručíme do 72 hodin v rámci ČR. Pokud byla objednávka odeslána do 12:00, expedujeme ještě v daný den. Při uznané reklamaci Vám do 30 dnů vrátíme zboží, nebo peníze.


Na naší webové stránce používáme různé soubory cookies za účelem zajištění její lehčího používání a vyhodnocování. Více o používaných souborech cookies a možnostech jejich deaktivace se dozvíte v obchodních podmínkách