facebook

Často kladené otázky

1. Co jsou to Clip in vlasy?

Clip-in vlasy slouží k prodloužení vašich vlasů. Je to nejjednodušší, nejrychlejší a nejlevnější způsob prodlužování vlasů. Tato metoda prodlužování vlasů je zároveň nejšetrnější metodou prodlužování vůči vašim vlastním vlasům. Clip-in je systém vlasů zakončených sponkami, které se připínají na vaše vlastní vlasy. Připnutí clip-in příčesku zvládne každá z vás sama doma. Vlasy si k vašim vlasům jednoduše ráno připnete a večer sepnete. Vaše vlasy tak budou delší, hustší nebo promelírované.

2. Kdy mi Clip in vlasy přijdou?

Téměř všechny odstíny clip-in vlasů máme skladem. Zboží, které máme v našem skladu expedujeme do 24 hodin. Slovenská pošta vám clip-in vlasy doručí následující pracovní den. Objednávky, které jsou přijaty do 12:00 ve většině případů odesíláme ještě týž den.To znamená, pokud si vlasy objednáte např. v pondělí do 12:00, vlasy vám budou doručeny již v úterý.

3. Jak se clip-in vlasy nasazují?

Připínání clip-in vlasů je velmi jednoduché. Připnutí clip-in vlasů zvládne každá žena v pohodlí domova za několik minut.
 
Clip-in vlasy připnete na své vlasy pomocí sponek pod své vlasy. Sponky jsou potaženy silikonovým proužkem, který brání sklouznutí příčesky. Po upnutí příčesek clip-in prostě překryjete vašimi vlasy. Správný postup klasického nasazování clip-in vlasů najdete v článku Nasazování v sekci Vše o Clip in vlasech.

4. Mohu clip-in vlasy foukat, žehlit, natáčet, kulmovat nebo obarvit?

Ano, protože v našem obchodě prodáváme pouze 100% lidské vlasy. Clip-in vlasy můžete chemicky a tepelně upravovat. Před jakoukoliv tepelnou úpravou použijte oleje a termo mléka. Vlasy můžete žehlit, natáčet, kulmovat a také barvit. Při barvení doporučujeme používat kvalitní a šetrné barvy na vlasy. Vyhýbejte se agresivním barvám.Doporučujeme používat šetrné barvy nebo tónovací šampon.
 
Více se dočtete v článku Péče v sekci Vše o Clip in vlasech

5. Mohu vlasy zastřihnout?

Ano, clip-in vlasy můžete podle potřeby zastřihnout. Ale pozor! Opět vám už nenarostou.Postupné sestříhání vlasů neuškodí. Zejména pokud jsou vaše vlasy kratší. Vlasy tak lépe splynou s vašimi vlasy a výsledný efekt je bez chybičky. Po čase doporučujeme konečky vlasů trochu zastřihnout. Vlasy budou působit zdravějším dojmem.

6. Jaká musí být minimální délka mých vlasů?

Minimální délka vašich vlasů by měla být alespoň 7 - 10 cm, aby se clip in vlasy pěkně překryly a také, aby clip in příčesky pěkně splynuli s vašimi vlastními vlasy.

7. Musím clip-in příčesky odepnout před spaním a koupáním?

Rozhodně to doporučujeme. Clip in vlasy před spaním a koupáním odopínajte, aby zbytečně nedocházelo k jejich zamotávání a ničení.

8. Jak se mám starat o lidské příčesky? Musím používat speciální přípravky?

Jak již víte, clip-in vlasy jsou lidské prameny vlasů na spěnkách. Jde o přírodní lidské vlasy, které jsou ostříhány (tedy mrtvé), proto nedostávají přirozenou výživu od kořínků.Veškerá péče, kterou jim věnujete se odrazí na jejich kvalitě a životnosti. Zapamatujte si čim víc se o ně staráte, tím déle Vám vydrží.
 
Tak jako vlastní vlasy, tak i lidské příčesky je třeba mýt. Clip-in vlasy však nepotřebují tak časté mytí jako naše vlastní vlasy. Přece se Odepínají, tak jejich nemáte na hlavě stále.Záleží jen na vás jak často je chcete mýt. Při častém nošení jejich postačí mýt 2krát do měsíce. Na vlasy používejte přípravky bohaté na vitamíny, s vysokou výživnou a regenerační složkou.
 
Kromě šamponu a kondicionéru můžete občas dopřát vlasům hlubší péči v podobě vlasové masky. Pokud by se vám zdály být konečky vlasů vysušené, použijte sérum na suché konečky vlasů. Před jakoukoliv tepelnou úpravou použijte oleje a termo mléka.

9. Víte mi pomoci s výběrem odstínu?

Ano. Chápeme, že není jednoduché vybrat si odstín z jednoho obrázku. V případě, že si nevíte vybrat správný odstín vlasů, pošlete nám e-mail na nejlevnejsiclipy@nejlevnejsiclipy.cz s fotkou vašich vlasů. Doporučíme vám ten nejvhodnější odstín. Případně nám zašlete pramínek vašich vlasů, před zasláním nás předem informujte.

10. Co když mi nebude vyhovovat odstín zakoupených vlasů?

V případě, že vám barva nesedne, rádi vám ji vyměníme. Výměna vlasů je bez poplatku, platíte jen opětovné poštovné a balné.
 

Na naší webové stránce používáme různé soubory cookies za účelem zajištění její lehčího používání a vyhodnocování. Více o používaných souborech cookies a možnostech jejich deaktivace se dozvíte v obchodních podmínkách