facebook

Nasazování

Za pomoci clip-in vlasů si můžete vytvořit jakýkoliv look a styl účesu podle Vaší fantazie.

Pokud jste ještě clip-in vlasy nikdy předtím nezaváděly, máme tu pro Vás připravendetailní postup klasického nasazování Vašeho nového příčesky.
 
 
KROK 1
K nasazování budete potřebovat sponu na sepnutí vlastních vlasů a hřeben. Clip-in vlasyzačněte nasazovat od zadní části hlavy. 21 cm a 15 cm široké pásy clip-in vlasů se upevňují na zadní část hlavy, 9 cm a 5 cm pásy po bocích. Clip-in vlasy se nasazují od spodní části hlavy po vrchní část.
 
 
KROK 2
Vezměte si 15 cm široký pás clip-in vlasů. Sponky postupně pootvárajte. První pás se připevňuje na nejspodnější část hlavy. Za pomoci hřebene nebo prstů rozdělte vlasy na horní a dolní část. Vrchní vlasy sepněte sponou na vlasy.
 
 
KROK 3
Vlasy jsou rozděleny, sponky jsou připraveny k aplikaci, můžete začít s nasazováním prvnísponky. Připevněte pravou sponku těsně vedle pravého ucha. Pás vlasů napněte anasaďte levou sponku vedle levého ucha. Hřebínkové sponky by měly být rovnoměrněnasazeny po obou stranách.

 
KROK 4
Hotovo! První pás vlasů je nasazen. Nyní si můžete zkontrolovat zda jsou spojedostatečně pevné.
 
 
KROK 5
Za pomoci prstů nebo hřebene spuštění další část svých vlasů na již připevněný pásclip-in vlasů. Vrchní vlasy sepněte sponou. Připravte si nejširší pás vlasů - 21 cm se čtyřmi sponkami. Sponky pootvárajte. Opět zapínejte sponky postupně, od první až poposlední. Proveďte kontrolu spojů li spoje dostatečně pevné, spuštění další část svých vlasů na již připevněný pás clip-in vlasů.

KROK 6
Vezměte si 15 cm pás clip-in vlasů. Připněte ho stejným způsobem jako předchozí pásyvlasů.
KROK 7
Můžete se pustit do nasazování bočních pásů. Připravte si 9 cm pás vlasů se dvěmasponkami. Spusťte si dostatečnou část vlasů nad uchem. Pás vlasů můžete připevnit.
 
KROK 8 
Opět spuštění pás vlastních vlasů na již připevněný příčesek, připravte si 5 cm pás clip-invlasů s jednou sponkou. Sponku otevřete, pás vlasů můžete připevnit. Krok 7 a 8opakujte na druhé straně hlavy.
 
KROK 9
Sepnuté vlasy už můžete rozpustit. Pokud jste si zakoupila 50 cm set clip-in vlasůobsahující 8 pásů, tak Vám zůstal ještě jeden 5 cm pásek vlasů. Tento pás vlasů nasaďtetam, kde to bude podle Vás třeba. Pokud již máte všechny pásy vlasů nasazené, můžete udělat kompletní kontrolu. Důkladně clip-in rozčešte, aby co nejlépe splynuly s Vašimivlasy. Proveďte opět kompletní kontrolu. Vrchní část vlasů můžete natupírovat a účespřelakovat lakem na vlasy.
 
Pokud je to nutné, clip-in vlasy si můžete také zastřihnout na tzv.. postupku. Zejména pokud jsou Vaše vlasy kratší. Vlasy tak lépe splynou s Vašimi vlasy a výsledný efekt je bez chybičky.
 
Večer je třeba clip-in vlasy odepnout. Sponky postupně pootvárajte a nechte pásy vlasůopatrně sklouznout dolů. Netahejte je dolů násilím, aby nedošlo k poškození příčesky aVašich vlastních vlasů.

 

Na naší webové stránce používáme různé soubory cookies za účelem zajištění její lehčího používání a vyhodnocování. Více o používaných souborech cookies a možnostech jejich deaktivace se dozvíte v obchodních podmínkách