facebook

Základní informace

V dnešní době se stalo běžnou záležitostí každé moderní ženy vkusné líčení a oblečení.Trendem současnosti je přirozeně ženský vzhled. Co si představujete pod pojmem přirozeně ženský vzhled? Většina si představí krásnou ženu s dlouhými vlasy.

Dlouhé vlasy jsou jakýmsi symbolem ženskosti.

Nejen oblečení a líčení, ale také vlasy hrají důležitou roli našeho prvního dojmu. Nezáleží na tom zda máte vlasy rovné, vlnité nebo kudrnaté, tmavé nebo světlé, ale vždy by měly být na pohled bohaté a lesklé, na dotek jemné jako hedvábí. No ne každá je obdarovaná takovými krásnými vlasy. Pro vás, které máte problém s pomalu rostoucími vlasy nebo vlasy řídkými je řešením prodloužení a zároveň i zahuštění vlasů. Na trhu je mnoho metod prodlužování vlasů, je jen na vás, pro kterou se rozhodnete. Měli byste však zvážit klady a zápory každé metody.
 
Volbou mnoha žen se stala námi nabízená metoda clip-in..
 
Ještě jste o této metodě neslyšeli? Nejprve vás s touto metodu seznámíme a potom vám představíme výhody této metody.
 
Metoda clip-in je systém vlasů na spěnkách. V našem e-shopu vám ponúkamelen 100% pravé, přírodní, lidské vlasy. Lidské vlasy jsou sešité do pásů různých šířek. Každý pás, v místě kde je sešitý, obsahuje minimálně jednu kovovou sponku, kterou si pás vlasů připnete ke svým vlastním vlasům těsně ke kořínkům. Sponky jsou lehké, tenké, potažené silikonovým páskem, který zabraňuje sklouznutí. Takže se nemusíte bát, že by vám sponka povolila a pás vlasů by sklouznutí. Pro lepší pocit si můžete před aplikaci sponky své vlasy u kořínků jemně natupírovat a přelakovat lakem na vlasy. Takto se zaručeně sponka ani nepohne. Počet sponek na pásu závisí na šířce pásu. Pokud je pás vlasů široký 5 cm má jednu sponku. Pokud je pás široký 20 cm, na pase jsou 4 sponky.
 
Velkou výhodou této metody je především praktičnost a nízká cena. Kromě toho je to vůči vlastním vlasům nejšetrnější metoda prodloužení. Vaše vlastní vlasy si touto metodou určitě nezničíte. Říkáme praktičnost, protože clip-in vlasy si kdykoliv nasadíte a kdykoliv složíte dole. Clip-in vlasy se mohou stát součástí vašeho každodenního života. Jelikož se clip-in vlasy dávají na noc dole, vaše vlastní vlasy si tak během noci mohou odpočinout.Samozřejmě vlasy nemusíte nosit každý den. V tomto spočívá jejich výhoda. Je to už jen na vás, zda se rozhodnete nosit clip-in vlasy každý den nebo jen příležitostně. Clip-in vlasy jsou velmi oblíbené při tvorbě společenských účesů ať už na stužkovou, ples nebo na svatbu. Další výhodou je nízká cena.

Výhody clip-in vlasů:

  • nízka cena oproti jiným metodám prodloužení
  • praktičnost - clip-in vlasy nasadíte kdykoliv to potřebujete
  • šetrná metoda - vaše vlasy se touto metodou vůbec neničí
  • rychlost nasazení - vlasy si nasadíte bez cizí pomoci už za 5 minut
  • přirozený vzhled - jelikož nabízíme 100% lidské vlasy, nikdo nepozná, že jde o příčesek

 

Clip-in je úžasná metoda jak si vlasy prodloužit a zahustit během pěti minut bez cizí pomoci. Splňuje požadavky moderní ženy pro krásný účes. Díky clip-in budete mít vlasy krásné, husté a dlouhé. Dlouhé vlasy vám doslova narostou před očima za pár minut.Zapomněli jsme podotknout, že naše vlasy můžete chemicky a tepelně upravovat (barvit, natáčet, kulmovat, žehlit).
 
Váha, kterou uvádíme u jednotlivých typů produktů se může měnit v rozmezí + (-) 5%. Sami určitě uvážíte, že nejde o pouhým okem postřehnutelný rozdíl, avšak pro korektnost informací na naší stránce vás o tom chceme informovat.
 
Buďte krásná pro svého partnera, ale hlavně sama pro sebe!

Na naší webové stránce používáme různé soubory cookies za účelem zajištění její lehčího používání a vyhodnocování. Více o používaných souborech cookies a možnostech jejich deaktivace se dozvíte v obchodních podmínkách